| | |

O FIRMIE

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania i montażu balustrad szklanych, samonośnych. Jesteśmy na rynku od wielu lat co powoduje, że nasze doświadczenie pomaga w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach montażowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą zajmującą się wstępną wyceną, konsultacją projektu oraz samą już realizacją. Mając na uwadze wymagania klientów tworzymy zaawansowane technicznie i tylko najwyższej jakości zestawienia materiałów.

Nasze projekty zawsze są dopasowane do wymagań z “najwyższej półki”, nie stosujemy półśrodków czy też materiałów o obniżonej jakości nawet gdy taka możliwość istnieje. Takie podejście dało nam przewagę na rynku budując markę i przez to uzyskujemy tylko przychylne opinie naszych klientów.

Trendy w architekturze to przede wszystkim stosowanie dużych ilości szkła aby dodać budynkom nowoczesności, lekkości i połysku. Poprzez dobry produkt dopasowany do rynku cały czas prowadzimy różne realizacje na terenie województwa pomorskiego. Nasi project manager są do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowania oferty cenowej wraz ze zdjęciami przykładowych realizacji oraz zastosowanych okuć. Zawsze dokładnie opisujemy założenia całej konstrukcji oraz właściwości materiału takie jak grubość szkła, odcień, wytrzymałość, rodzaj okuć sposób mocowania itp. W przypadku chęci uzyskania większej ilości odpowiedzi lub jakichkolwiek wąwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zapewniamy, że podjęta współpraca z naszą firmą będzie owocowała w zadowolenie po obu stronach a balustrada będzie służyła latami bez żadnych usterek. Stawiamy na solidne wykonanie, wysoką jakość i najlepszą obsługę.

Zapraszamy do współpracy !